Клітка-будинок для гризунів Südtirol, 125 x 87 x 142 см, коричневий, Kerbl
SKU
81725
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81725 |
| Колір виробника | коричневий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653216781 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81725 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/200 |
| Чиста висота продукту | 37 cm |
| Чиста довжина продукту | 115 cm |
| Чиста вага продукту | 50 kg |
| Маса нетто | 50 kg |
| Чиста ширина продукту | 78 cm |
