Клітка-будинок для гризунів Tyrol Alpin, 119 x 100 x 119 см, Kerbl
SKU
82836
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82836 |
| Код постачальника | 82836 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828366 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/195 |
| Чиста ширина продукту | 80 cm |
| Чиста висота продукту | 41 cm |
| Чиста довжина продукту | 103 cm |
| Чиста вага продукту | 52.5 kg |
| Маса нетто | 52.5 kg |
