Клітка-будинок для гризунів Villa, 118 x 68 x 118 см, сірий, Kerbl
SKU
81727
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81727 |
| Колір виробника | сірий/білий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653216439 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81727 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/142/360 |
| Чиста висота продукту | 27 cm |
| Чиста довжина продукту | 117 cm |
| Чиста вага продукту | 29.65 kg |
| Маса нетто | 29.65 kg |
| Чиста ширина продукту | 61 cm |
