Клітка для гризунів, 100 x 53 x 46 см, Kerbl
SKU
82710
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82710 |
| Код постачальника | 82710 |
| Основний EAN-13 | 8022967039499 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | MPS 2 S.R.L. |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16 |
| Чиста ширина продукту | 55 cm |
| Чиста висота продукту | 19.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 6.5 kg |
| Маса нетто | 6.5 kg |
