Клітка для гризунів Gabbia, 100 x 53 x 55 см, Kerbl
SKU
82722
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82722 |
| Колір виробника | бежевий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8022967050586 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | MPS 2 S.R.L. |
| Код постачальника | 82722 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8 |
| Чиста висота продукту | 42 cm |
| Чиста довжина продукту | 101 cm |
| Чиста вага продукту | 9.3 kg |
| Маса нетто | 9.3 kg |
| Чиста ширина продукту | 55 cm |
