Клітка для гризунів Indoor Deluxe, на коліщатках, дерев'яна, 115 x 60 x 92,5 см, Kerbl
SKU
82725
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82725 |
| Колір виробника | коричневий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653827253 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82725 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7/400 |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 22 kg |
| Маса нетто | 22 kg |
| Чиста ширина продукту | 63 cm |
