Клітка для гризунів Maxi Baldo Twin, 100 x 53 x 86 см, темно-синя, Kerbl
SKU
81704
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81704 |
| Колір виробника | темно-синій |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653919835 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | MPS 2 S.R.L. |
| Код постачальника | 81704 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/14 |
| Чиста висота продукту | 23.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 100 cm |
| Чиста вага продукту | 12.14 kg |
| Маса нетто | 12.14 kg |
| Чиста ширина продукту | 54.5 cm |
