Клітка для гризунів Maxi Baldo Twin, 120 x 53 x 86 см, темно-синя, Kerbl
SKU
81705
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81705 |
| Колір виробника | темно-синій |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8022967045209 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | MPS 2 S.R.L. |
| Код постачальника | 81705 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/13 |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 14.2 kg |
| Маса нетто | 14.2 kg |
| Чиста ширина продукту | 59 cm |
