Клітка для птахів Fips, 100 х 50 х 60 см, Kerbl
SKU
82911
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82911 |
| Колір виробника | білий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653829110 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 82911 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7/275/565/650 |
| Чиста висота продукту | 15.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 105 cm |
| Чиста вага продукту | 12.2 kg |
| Маса нетто | 12.2 kg |
| Чиста ширина продукту | 63 cm |
