Клітка для птахів Rose, 80 х 45 х 75 см, Kerbl
SKU
82903
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82903 |
| Колір виробника | темно-синій |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8022967042017 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | MPS 2 S.R.L. |
| Код постачальника | 82903 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/7/238 |
| Чиста висота продукту | 64 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 7 kg |
| Маса нетто | 7 kg |
| Чиста ширина продукту | 46 cm |
