Клітка для собак, 63 x 48 x 57 см, 1 двері, чорна, Kerbl
SKU
81364
- Металевий сепаратор, порошкове покриття;
- З ручкою для перенесення;
- Складний, легко збирається і розбирається;
- Забезпечує комфортне і безпечне транспортування вашого улюбленця;
- Висувна пластикова підлога для легкого очищення;
- Бічні та передні двері.
- Товщина прутка: 3-4 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81364 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653060728 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Додаткова інформація | 1 drzwi |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81364 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Товщина стрижня | 3 mm |
| Відстань між стрижнями | 3 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 65 cm |
| Чиста вага продукту | 6.154 kg |
| Маса нетто | 6.15 kg |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
