Клітка для собак, з нахилом, 75 x 52 x 61 см, 2 двері, чорна, Kerbl
SKU
81367
- Металева клітка, пофарбована порошковою фарбою;
- З ручкою для перенесення;
- Складна, легка в збиранні та розбиранні;
- Забезпечує зручне та безпечне транспортування для улюбленця;
- Висувний пластиковий піддон для легкого чищення;
- Бічні та передні двері.
- Товщина прутів: 3-4 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81367 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653060759 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Додаткова інформація | 2 drzwi |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81367 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Товщина стрижня | 3 mm |
| Відстань між стрижнями | 3 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Чиста висота продукту | 12.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 78 cm |
| Чиста вага продукту | 6.35 kg |
| Маса нетто | 6.35 kg |
| Чиста ширина продукту | 56 cm |
