Клітка для собак, з нахилом, 92 x 63 x 74 см, 2 двері, чорна, Kerbl
SKU
81368
- Металева клітка, пофарбована порошковою фарбою;
- З ручкою для перенесення;
- Складна, легка в збиранні та розбиранні;
- Забезпечує зручне та безпечне транспортування для улюбленця;
- Висувний пластиковий піддон для легкого чищення;
- Бічні та передні двері.
- Товщина прутів: 3-4 мм
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81368 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653060766 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Додаткова інформація | 2 drzwi |
| Код CN | 73262000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81368 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Товщина стрижня | 3 mm |
| Відстань між стрижнями | 3 cm |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/9 |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 94 cm |
| Чиста вага продукту | 9.9 kg |
| Маса нетто | 9.9 kg |
| Чиста ширина продукту | 66 cm |
