Клітка-мишоловка Luna, 15 х 15 х 7,5 см, Kerbl
SKU
299617
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299617 |
| Старий код SKU | 12-0009 |
| Код постачальника | 299617 |
| Основний EAN-13 | 4018653099810 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/100/960 |
| Чиста ширина продукту | 13.8 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 13.8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 1.2 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
