Клітка-вольєр для дрібних тварин Indoor Space, 116 х 75 х 70 см, Kerbl
SKU
81723
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81723 |
| Колір виробника | коричневий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653995365 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81723 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/350 |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 19 kg |
| Маса нетто | 19 kg |
| Чиста ширина продукту | 80 cm |
