Клітка-вольєр з будиночком для гризунів, 132 х 102 х 59 см, Kerbl
SKU
81756
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81756 |
| Код постачальника | 81756 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653388709 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/11/620 |
| Чиста ширина продукту | 54.5 cm |
| Чиста висота продукту | 18.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 104 cm |
| Чиста вага продукту | 15.398 kg |
| Маса нетто | 15.4 kg |
Attachments and documentation

