Ключ для блокування цифр Duo на нашийниках, Kerbl
SKU
20944
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20944 |
| Старий код SKU | 10-0771 |
| Код постачальника | 20944 |
| Основний EAN-13 | 4018653209448 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 1 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.094 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 9.4 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
