Ключ для монтажу гігієнічного клапана для відра-поїлки, 5 шт, Kerbl
SKU
14221/5
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14221/5 |
| Старий код SKU | 01-0735 |
| Код постачальника | 14221/5 |
| Основний EAN-13 | 4018653033524 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 19.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.006 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
