Когтеточка для кота Banana Leaf Waxy, 60 х 40 х 104 см, бежева, Kerbl
SKU
84438
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84438 |
| Код постачальника | 84438 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653282021 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 26 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 14.759 kg |
| Маса нетто | 14.76 kg |
