Когтеточка для кота Creativ, 150 см, антрацит/блакитний/білий, Kerbl
SKU
81505
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81505 |
| Код постачальника | 81505 |
| Колір виробника | антрацит/синій/білий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653044872 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/9/652 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 36 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 24.9 kg |
| Маса нетто | 24.9 kg |
