Когтеточка для кота Dolomit Tofana XL, настінна, 112-140 х 185 см, Kerbl
SKU
81541
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81541 |
| Код постачальника | 81541 |
| Колір виробника | сірий |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653927700 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/498 |
| Чиста ширина продукту | 47 cm |
| Чиста висота продукту | 42 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 19.818 kg |
| Маса нетто | 19.82 kg |
