Когтеточка для кота Emmy, 58 х 38 121 см, бежева, Kerbl
SKU
84453
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84453 |
| Код постачальника | 84453 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653214190 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 35 cm |
| Чиста довжина продукту | 58.5 cm |
| Чиста вага продукту | 12.92 kg |
| Маса нетто | 12.92 kg |
