Когтеточка для кота Jade Pro, 70 х 35 х 96 см, коричнево-бежевий, Kerbl
SKU
82528
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82528 |
| Код постачальника | 82528 |
| Колір виробника | коричневий/бежевий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653825280 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/27/1396 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 13.35 kg |
| Маса нетто | 13.35 kg |
