Когтеточка для кота Metteo, 59 х 52 х 180 см, сірий, Kerbl
SKU
84456
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84456 |
| Код постачальника | 84456 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653141021 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8 |
| Чиста ширина продукту | 38 cm |
| Чиста висота продукту | 54 cm |
| Чиста довжина продукту | 60 cm |
| Чиста вага продукту | 21.386 kg |
| Маса нетто | 21.39 kg |
