Когтеточка для кота Opal Basic, 37 х 57 см, бордово-коричнева, Kerbl
SKU
81531
- основа: ø 37 см;
- висота: 50 см;
- стовпчик для дряпання: ø 7 см;
- стовпчик покритий сизалем;
- з м'ячиком.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81531 |
| Код постачальника | 81531 |
| Колір виробника | бордовий/коричневий |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653907870 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/108 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 37 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.605 kg |
| Маса нетто | 1.61 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 76 cm |
| Вага коробки | 19.26 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
