Когтеточка для кота Platin Pro, 37 х 37 х 106 см, бежева, Kerbl
SKU
84466
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84466 |
| Код постачальника | 84466 |
| Колір виробника | бежевий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653844663 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/1437 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 31 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 7.572 kg |
| Маса нетто | 7.57 kg |
