Когтеточка для кота Safari, 38 х 38 х 60 см, коричнево-бежевий, Kerbl
SKU
82529
- з лежаком, випуклою дошкою для дряпання і увігнутим місцем для лежання
- стовпчики, покриті сизалем
- основа: 38 x 38 см
- лежак: ø 30 см
- висота: 60 см
- стовпчик для дряпання: ø 7 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82529 |
| Код постачальника | 82529 |
| Колір виробника | темно-коричневий |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653825297 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/42/1920 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 41.5 cm |
| Чиста вага продукту | 5.141 kg |
| Маса нетто | 5.14 kg |
