Когтеточка для кота Safari Big, 59,5 х 36 х 122 см, темно-коричнева, Kerbl
SKU
81589
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81589 |
| Код постачальника | 81589 |
| Колір виробника | темно-коричневий |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653963746 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 44 cm |
| Чиста висота продукту | 36 cm |
| Чиста довжина продукту | 62 cm |
| Чиста вага продукту | 14.2 kg |
| Маса нетто | 14.2 kg |
