Когтеточка для кота Timber, настінна, 66 х 150 см, бежева, Kerbl
SKU
81612
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81612 |
| Код постачальника | 81612 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653214411 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/44 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 76 cm |
| Чиста вага продукту | 6.458 kg |
| Маса нетто | 6.46 kg |
