Когтеточка для кота Venus, 37 х 37 х 109 см, коричнева, Kerbl
SKU
81587
- базова платформа: 37 х 37 см
- висота 109 см
- стійка ø 9 см
- сизаль на пошті
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81587 |
| Код постачальника | 81587 |
| Колір виробника | коричневий |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653963722 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/42/1470 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 7.348 kg |
| Маса нетто | 7.35 kg |
