Колесо-барабан для хом'яка, з підставкою, дерев'яне, 22 см, Kerbl
SKU
81787
- дерев'яний
- внутрішня поверхня з пробки
- пробкова поверхня захищає кігті
- закрита бігова поверхня забезпечує безпеку
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81787 |
| Код постачальника | 81787 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653964026 |
| Діаметр | 22 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/80 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 23 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.6 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 53.5 cm |
| Вага коробки | 12 kg |
| Ширина коробки | 53 cm |
