Колесо-барабан для хом'яка, з підставкою, дерев'яне, 29 см, Kerbl
SKU
81788
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81788 |
| Код постачальника | 81788 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653964033 |
| Діаметр | 29 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/80 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.99 kg |
| Маса нетто | 0.99 kg |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 3.96 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
