Колесо-барабан для хом'яка, з тримачем для клітки та підставкою, 20 см, Kerbl
SKU
81762
- пластик
- стояти або висіти на клітці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81762 |
| Код постачальника | 81762 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653907955 |
| Діаметр | 20 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 22 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.463 kg |
| Маса нетто | 0.46 kg |
| Висота коробки | 46 cm |
| довжина коробки | 61 cm |
| Вага коробки | 11.112 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
