Комбінація літер AT, сталь, 10 мм, Kerbl
SKU
199800
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 199800 |
| Старий код SKU | 07-2128 |
| Код постачальника | 199800 |
| Основний EAN-13 | 4018653081969 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73170080 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 1.8 cm |
| Чиста висота продукту | 1.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 1.9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.05 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
