Комплект адаптерів для стін і склопакетів, Kerbl
SKU
80881
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80881 |
| Код постачальника | 80881 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 39269097 |
| Додаткова інформація | Adapter do ścian i szyb |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 31.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.55 kg |
| Маса нетто | 0.55 kg |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 5.5 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
