Комплект для хвіртки електропаркану Flexigate з тросом, 7,5 м x 6 мм, Kerbl
SKU
441293/016
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653040973 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 441293/016 |
| Код постачальника | 441293/016 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 1.23 kg |
| Код CN | 85469010 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/9/144 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-0697 |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 44.5 cm |
| Вага коробки | 12.983 kg |
| Ширина коробки | 38.2 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 29.8 cm |
| Чиста вага продукту | 1.231 kg |
| Чиста ширина продукту | 22.2 cm |
