"Комплект для переобладнання аплікатора, зелений, для дуо-бирок , Kerbl"
SKU
2093
| Марка | CAISLEY |
|---|---|
| Другий код | 07-0012 |
| Старий код SKU | 07-0012 |
| Основний EAN-13 | 4018653200933 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82034000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста ширина продукту | 2.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 3.4 cm |
| Ширина коробки | 17.5 cm |
| Висота коробки | 5 cm |
| довжина коробки | 25 cm |
| Маса нетто | 0.009 kg |