Комплект стяжних ременів для кріплення вантажу, 8 предметів, Kerbl
SKU
37993
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 37993 |
| Старий код SKU | 10-8194 |
| Код постачальника | 37993 |
| Основний EAN-13 | 4018653377550 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/16 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 15.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 1.052 kg |
| Вага коробки | 8.416 kg |
| Маса нетто | 1.05 kg |
