Концентрат дезодоранту для котячих лотків, лавандовий, 700 г, Kerbl
SKU
82673
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82673 |
| Код постачальника | 82673 |
| Код CN | 33079000 |
| Основний EAN-13 | 4018653826737 |
| Додаткова інформація | lawenda |
| Ємність/Об'єм | 700 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/840 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.756 kg |
| Маса нетто | 0.76 kg |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 26 cm |
| Вага коробки | 4.615 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
Attachments and documentation

