Конопляна шерсть для хом'яка, 30 г, Kerbl
SKU
82743
- 100% конопля
- натуральний матеріал
- компостований, біологічний продукт
- зберігає тепло
- придатний для вживання
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82743 |
| Код постачальника | 82743 |
| Основний EAN-13 | 4026856035221 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56029000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ємність/Об'єм | 30 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/1080 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.038 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 0.76 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
