Контактна рідина для інгалятора AirOne / AirOne Flex, 1 л, Hippomed
SKU
3211819
| Марка | Hippomed |
|---|---|
| Другий код | 3211819 |
| Основний EAN-13 | 4018653252994 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3211819 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18/432 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 26 cm |
| Чиста довжина продукту | 4.5 cm |
| Чиста вага продукту | 1.111 kg |
| Маса нетто | 1.11 kg |
| Ширина коробки | 43.5 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 26.664 kg |
Attachments and documentation

