Контейнер для пакетів, з рулоном, сірий, Kerbl
SKU
80105
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80105 |
| Код постачальника | 80105 |
| Колір виробника | сірий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653312018 |
| Діаметр | 4.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.042 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
