Коса Wettschliff, з держаком 150 см, 65 см, Kerbl
SKU
50305
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 50305 |
| Старий код SKU | 10-5272 |
| Код постачальника | 50305 |
| Основний EAN-13 | 4018653503058 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Turcja |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/100 |
| Чиста ширина продукту | 19.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 150 cm |
| Чиста вага продукту | 2 kg |
| Маса нетто | 2 kg |
