Котяча м'ята в баночці, 30 г, Kerbl
SKU
80995
- подрібнене листя котячої м'яти в закритій пляшці
- для використання в іграшках, стимулює гру
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80995 |
| Код постачальника | 80995 |
| Код CN | 12119086 |
| Основний EAN-13 | 4018653221976 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/120/1680 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.081 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 52 cm |
| довжина коробки | 28.5 cm |
| Вага коробки | 5.352 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
