Ковальський молоток з дерев'яною ручкою, 33 см, Kerbl
SKU
1650
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1650 |
| Старий код SKU | 01-3166 |
| Код постачальника | 1650 |
| Основний EAN-13 | 4018653160503 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82014000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/240 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.367 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 19.708 kg |
| Маса нетто | 0.37 kg |
