Крендель для собак, з сиром'ятної шкіри, з м'ясом качки, 10 см, 75 г, Kerbl
SKU
86301
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 86301 |
| Код постачальника | 86301 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4018653391082 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/26/936 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.101 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 16.2 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 2.626 kg |
| Ширина коробки | 31.7 cm |
