Кріпильна пластина для чавунної поїльної чаші, Kerbl
SKU
22210
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22210 |
| Старий код SKU | 10-2006 |
| Код постачальника | 22210 |
| Основний EAN-13 | 4018653222102 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/4800 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 12 cm |
| Чиста вага продукту | 0.179 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 17.9 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
