Кріпильний ремінь з храповим механізмом, 5 м х 25 мм, до 245 кг, Kerbl
SKU
37107
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 37107 |
| Старий код SKU | 10-5721 |
| Код постачальника | 37107 |
| Основний EAN-13 | 4018653371077 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079098 |
| Країна походження | Chiny |
| Додаткова інформація | do 245 kg, 0,5 kN |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/36/648/21600 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.258 kg |
| Ширина коробки | 13.1 cm |
| Висота коробки | 10.7 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 1.609 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
