Кришка для модульної надставки годівниці для підсвинків Maxi Hopper Pan, Kerbl
SKU
22844
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22844 |
| Старий код SKU | 10-1021-001 |
| Код постачальника | 22844 |
| Основний EAN-13 | 4018653256442 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Rotecna |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 39.5 cm |
| Чиста висота продукту | 39.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 2 cm |
| Чиста вага продукту | 0.34 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
| Висота коробки | 78 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 17 kg |
| Маса нетто | 0.34 kg |
