Кришка для відер і мисок для годування, чорна, 40 см, Kerbl
SKU
324482
- гнучка кришка для всіх контейнерів до Ø 40 см
- водонепроникні
- 2 штуки
- включає корпус для картки з етикетками 324483
- без індексних карток
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 324482 |
| Основний EAN-13 | 4018653061138 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 324482 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 63079010 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1200 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.088 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 26.5 cm |
| довжина коробки | 59.5 cm |
| Вага коробки | 7.7 kg |
